.

LWCHOME Ahşap Ayak Banyosu Masif Ahşap Ayak Küvet Ayak Spa Havzası Meşe Ayak Spa Havzası Drenaj ile (Renk : Ahşap Renk, Boyutu:

LWCHOME Ahşap Ayak Banyosu Masif Ahşap Ayak Küvet Ayak Spa Havzası Meşe Ayak Spa Havzası Drenaj ile (Renk : Ahşap Renk, Boyutu:

₺ 252.90

İşlenmemiş
Stokta

★ 【Aile için hediyeler】Islatma ayakları, yerel kan dolaşımını artırabilen ve yorgunluğu giderebilen çok iyi bir sağlık bakım yöntemidir.Yatmadan önce ayaklarınızı ıslatmak uykuyu iyileştirebilir.Bu ayak banyosunu ailene hediye olarak verebilirsin. ★【Uzun ömürlü ısı koruma】 Ahşap ayak ıslatma kovası ısı koruma fonksiyonuna sahiptir ve ısıyı yaklaşık 20-30 dakika tutabilir.Su sıcaklığındaki hızlı düşüş hakkında endişelenmeyin. ★【Meşe malzeme】 Bu ayak banyosu varil meşe yapılır, temizle doğal ahşap tahıl ve pürüzsüz ve narin yüzey ile.Sızıntı veya çatlama konusunda endişelenmenize gerek yok. ★【Sağlam ve dayanıklı】 yüksek kaliteli ahşap ayak ıslatma kovası, sızıntı veya çatlama konusunda endişelenmenize gerek yok. ★【Service】 Biz samimi satıcıları, herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Size hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Burası ahşap ayak banyosu . Kan dolaşımını teşvik etmek ve uykuyu iyileştirmeye yardımcı olmak için yatmadan önce ayaklarınızı ılık suya batırın. 14 37x37x26cm meşe, sıva Olup olmadığını kapaklı : kapak ürünlerimiz Boyut : uzun/ahşap renk, sıva Malzeme Kovası İkili Renk İliklerine ürünlerimiz Ürün Adı : Ahşap Ayak : : .6x14.Amy.2inches , 38x38x37cm 15x15x14/.6inches✄- -☺★ Hatırlatma : detaylar sadece ayak banyosu bir kova ve aksesuarlarını satıyoruz.Resimdeki diğer öğeler çekim sahne vardır.● Lojistik süresi : Genellikle malları 1-3 gün içinde teslim edeceğiz ve teslim süresi 7-15 iş günüdür.● Nedeniyle farklı manuel ölçüm yöntemleri, hata 1-2 cm.● Aydınlatma, çekim ve diğer nedenlerden dolayı, ürünün gerçek rengi resmin renginden biraz farklı olabilir, lütfen anlayın!● Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu çözmenize yardımcı olacağız.

Anahtar Özellikler