.

Sızdırmaz Kokusuz Kompostlanabilir Evcil Hayvan Atıkları ile Biyolojik Olarak Parçalanabilir Köpek Kaka Torbaları / Le Voila!

Sızdırmaz Kokusuz Kompostlanabilir Evcil Hayvan Atıkları ile Biyolojik Olarak Parçalanabilir Köpek Kaka Torbaları / Le Voila!

₺ 148.50

İşlenmemiş
Stokta

BIGA Biyolojik Olarak Parçalanabilen Köpek Atık Torbalarını Tanıtmak - belki de 6 ay içinde ihtiyaç duyacağınız tek kaka torbası(Ciddiyiz ). % 100 Sızdırmaz ve Kolay Yırtılma Sağlam köpek atık torbalarımız ekstra kalın malzemeden ve %100 sızdırmazdan yapılmıştır.Evcil hayvanlarınızı temizlemeye karşı asla strese girmeyeceksiniz.Kaka torbalarını yırtmak için zaman harcamanıza gerek kalmayan kullanımı kolay delikli dikişlere sahiptirler. 2 %100 Biyolojik Olarak Parçalanabilen Malzemeler Köpeklerinize bakacaksanız, bunu sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde de yapabilirsiniz.Evcil hayvan kaka torbalarımızın seçilen malzemelerden yapıldığından emin oluruz, bu da kompostlanabilir oldukları anlamına gelir ve biodegradable.So evcil hayvan kaka poşetlerimizi kullanarak karbon ayak izini azaltmada yer alabilirsiniz. 6 Aylık Tedarik-360 Pet Poop Çanta Size satın alabileceğiniz en değerli pet poop çantalarını veriyoruz.Onları mağazamızda sipariş ederseniz, toplam 24 rulo - 360 evcil hayvan kaka torbası alabilirsiniz.Evet, bu doğru!Yaklaşık 6 ay boyunca kullanmak için yeterli olacaktır.Lütfen aşağıda daha fazlasını okuyun : Hiç köpeklerinizle güzel bir yürüyüşe çıktınız ve köpekleriniz için yeni bir kaka torbası çıkarmak için uğraştınız mı?Hiç yürürken üstünde kaka torbası kırıldı mı?Sonunda seni herkesin içinde utandırdı mı?Hiç sürekli fakir kaka poşetleri almaktan bıktınız mı?Yukarıdaki sorulardan herhangi birine “EVET” cevabını verirseniz, tüm sorularınızın şimdi çözüldüğüne inanın.

Anahtar Özellikler