.

JİGUANG Saksı rafı Masif Ahşap Duvara Monte Katlanır Masa Ev Basit yemek masası Ofis Bilgisayar Masası(Boyut: 80cm50cm), Boyut:

JİGUANG Saksı rafı Masif Ahşap Duvara Monte Katlanır Masa Ev Basit yemek masası Ofis Bilgisayar Masası(Boyut: 80cm50cm), Boyut:

₺ 72.90

İşlenmemiş
Stokta

Masa geçici bir oturma çözümü olarak kullanılabilir veya günlük kullanım için kurulabilir.Masanın hemen hemen her yere taşınması ve saklanması kolaydır, partiler, piknikler veya kamp için mükemmeldir.Bilgisayar masası, öğrenme masaları, oyun masaları, piknik masaları, sekreterlik masası olabilir.Bilgisayar Yazı Masası : Çalışma, yatak odası, oturma odası, mutfak, çocuk odası, ofis için uygundur.Boyutu : 60 cm * 40 cm, 80 cm*50 cm , 100 cm * 50 cm.Bu portatif masalar katlanır piknik masası, servis masası, oyun masası, açık yemek masası olarak kullanılabilir.Parka ya da demirbaş gibi bahçende kurma geziler için İdeal olan bu piknik masası mükemmel açık esastır.1. adı : katlanır bilgisayar table Design elemanları : Çam wood Style : Basit ve modern Additional özellikleri : Folding Furniture yapısı : Destek structure Material : Wood Wood malzeme : çam ahşap●Ürün Avantajları : . Yüksek yüzey pürüzsüzlüğü2. Çevre dostu sağlık3. Fade4 yapmayın. Çizilmelere karşı koruma, korozyon direnci●Özellikler : 1. Bu katlanır masa duvarı, istediğiniz herhangi bir seviyede güvenli bir şekilde tutturucu ile duvara sabitlenir.2. Kullanışlı duvara montaj tasarımı-her iki tarafta rahat oturma ve engelsiz zemin alanı için çalışmaya kolay erişim sağlar.●Paket içeriği : 1 x Katlanır masa,ürün fotoğraflarında gösterilen dekoratif öğeler dahil değildir.ıstemi : Bu ürün sadece satıyor masa, ve resim diğer ürünleri içermez.Anlayışınız sayesinde, ürün manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm hataya sahip olacaktır.Üzgünüm, aydınlatma efektleri ve ekranın parlaklık / kontrast ayarları nedeniyle, web sitesi fotoğraflarının ve gerçek öğelerin rengi yanlış olabilir, anlayışınız için teşekkür ederiz.100 % müşteri memnuniyeti, teslim süresi 10-15 gün, 30 gün içinde iade süresi, 30 gün içinde alamıyorsanız, lütfen bize ulaşın, amacımız 24 saat içinde cevap vermektir.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen mesajlaşma sistemi aracılığıyla bizimle iletişime geçin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz.İnsan dışı hasar, üretici 2 yıllık garanti içeririlaçlı yapı : tüm bileşenler ve destekler, üniteyi nakliye ve kullanım sırasında sallanmaya veya hasara daha az eğilimli hale getirir.

Anahtar Özellikler