.

HELİn Uyluk Master-Vücut Şekillendirme Çok Fonksiyonlu Egzersiz Anti Kayma Ev Fitness Spor Salonu Ekipmanları Egzersiz Bacak

HELİn Uyluk Master-Vücut Şekillendirme Çok Fonksiyonlu Egzersiz Anti Kayma Ev Fitness Spor Salonu Ekipmanları Egzersiz Bacak

₺ 213.00

İşlenmemiş
Stokta

Köpük koruma kolu, Uyluk Ustasının dış tarafı 30 mm'ye kadar, kavrama konforu, ter emme performansı güçlüdür, sürtünmeyi arttırır, güvenliği arttırır.Kalın çelik yay, yüksek yoğunluklu çelik yay deforme olmaz, böylece daha fazla ağırlığa dayanabilir, sağlam ve dayanıklı, kirlenmeye ve düşmeye karşı dayanıklıdır.Kompakt tasarım : Hafif ve taşınabilir,kullanımı kolay ve saklanması kolay; S şekli tasarımı, iyi esneklik, güçlü tokluk, uzun süreli kullanımı bacakları inceltebilir ve uylukların yağ azaltılmasını sağlayabilir.Uygulamalar : Evinizdeki spor salonunda, ofisinizde ve egzersiz yapmak istediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.İnce vücut, göğüs büyütme, güzel bacaklar, plastik kalçalar, güzel sırt, yerinde bir adım.Kardeşin, kocan, baban, sevgilin, arkadaşın, dostun, sevgililerin verebilirsin.Şartname : Malzeme : Kaçınma : 30mm x 50cm Ağırlık : 320g Evde rahat eğitim Bu, kalabalık spor salonlarına girmek zorunda kalmadan hayalinizdeki figüre ulaşmanın mükemmel bir yoludur.İstediğiniz her yerde, evde kolayca tren veya yapabilirsiniz.Ellerinizi uyluk toner kolları Kollarınızı ve Göğüs : ① Kavrama, Çalışma, senin önünde tutarak.Oturun ya da ayakta yapabilirsiniz.▪ İçe doğru ittiğinizde tonerin doğru şekilde konumlandırıldığından emin olun, böylece "V" şeklinin ortası göğsünüze doğru içe doğru değil dışa doğru itilir.Dirseklerinizin yanlarınıza doğru hareket etmesine izin verirken kolları birlikte itin.Complete 15 ila 20 tekrarı tamamlayın.Bu egzersiz göğsünüzü hedef alacaktır muscles.To Uyluklarınızı çalıştırın : ✓ Sırt Üstü bir paspasın üzerine uzanın.②Your ayakları yere düz olmalıdır.ve sonra dizlerinizi yaklaşık 45 derecelik bir konuma bükün. ③ İç uyluk arasında uyluk toner Yerleştirin.Uyluk tonerini yerleştirin ve baş aşağı "V"gibi görünmesini sağlayın. th Uyluklarınızı birbirine sıkın.Uyluk toneri sadece birkaç santim içinde hareket etse bile, hala uyluk kaslarınızı çalıştırıyor olacaksınız.Zamanla ekipman kullanmak gibi ⑤ İş daha güçlü bir şekilde sıkmak, uyluk toner hareket daha içe yapma.Complete 15 ila 20 tekrarı tamamlayın.Her biri sırasında sıkma hareketinin üst kısmında yavaş tekrarlar yapın veya duraklatın repetition.In yoğunluğu arttırmak için.İpucu : Sıkıca sarılmış bir ürün aldığınızda, bumerang olmasını önlemek için lütfen açmaya dikkat edin.Müşteri hizmetleri : Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size en kısa sürede ulaşacağız~Paket : 1 x Uyluk Ustası.

Anahtar Özellikler

Material:
EVA
Size:
30mm x 50cm
Weight:
320g
Training comfortable at home :
This is the perfect way to finally reach your dream figure without having to go into overcrowded gyms. :
You can easily train at home or wherever you want. :
To Work Your Arms and Chest:
① Grip the handles of the thigh toner with your hands, holding it in front of you. You can sit or stand. :
② Ensure that when you push inward the toner is positioned correctly, so that the middle of the V shape pushes outward, not inward toward your chest. :
③ Push the handles together while allowing your elbows to move out toward your sides. :
④ Complete 15 to 20 repetitions. This exercise will target your chest muscles. :
To Work Your Thighs:
① Lie down on your back on a mat. :
②Your feet should be flat on the floor.and then bend your knees to about a 45-degree position. :
③ Place the thigh toner between your inner thighs.Positioned the thigh toner and make it looks like an upside-down V. :
④ Squeeze your thighs together. Even if the thigh toner moves in only a couple of inches, you still will be working your thigh muscles. :
⑤ Work to squeeze more forcefully, making the thigh toner move farther inward, as you use the equipment over time. :
⑥ Complete 15 to 20 repetitions. Perform slow repetitions or pause at the top of the squeezing motion during each repetition.In order to increase the intensity. :
When you receive a tightly wrapped item, please be careful to open it to prevent it from becoming a boomerang. :
Customer service:
Any question, feel free to contact us and we will reach you at the soonest~ :
Package:
1 x Thigh Master :