.

PITAKA Manyetik Telefon Kılıfı ıçin iPhone 12 Pro 6.1 Minimalist MagEZ Kılıf 100 % Aramid Elyaf Fit Kapak-Siyah / Sarı (Dimi)

PITAKA Manyetik Telefon Kılıfı ıçin iPhone 12 Pro 6.1 Minimalist MagEZ Kılıf 100 % Aramid Elyaf Fit Kapak-Siyah / Sarı (Dimi)

₺ 149.97

İşlenmemiş
Stokta

[Manyetik Kablosuz Şarj Uyumlu] Dahili metal şeritlerle, i Phone 12 Pro için Mag EZ Kılıfınız sorunsuz bir şarj deneyimi için herhangi bir Mag EZ Kablosuz şarj cihazına takılır. [Premium Havacılık dereceli Malzemeler] %100 havacılık dereceli Aramid Elyaftan hazırlanmış, bu dayanıklı, hafif ve çizilmez.Ek olarak, kamera lensinin etrafındaki yükseltilmiş tampon onu çizilmelere karşı korur.Lütfen dikkat : Mag EZ i Phone için kılıf 12 Pro SADECE i Phone 12 Pro ile uyumludur!. [Dokulu Yüzey Kavrama Geliştirir] Kullanıcının tutmasını iyileştirmek için tasarlanan 3 D Kavrama teknolojisi, i Phone 12 Pro için aramid fiber telefon kılıfının yüzeyinde dokulu bir desen bırakan patentli bir işlemdir. [Ultra ince, Minimalist Tasarım] Karbon fiber benzeri estetiği, elinizde rahat hissettiren klasik tarz, şık doku sağlar.i Phone 12 Pro için ince, forma uygun Mag EZ Kılıfı, 2 D ve 2.5 D ekran koruyucularla tam uyumluluk sunar. [Cihazınız için Hassas Hazırlanmış] i Phone 12 Pro için Mag EZ Kılıfı, düğmelere ve anahtarlara kolay erişim sağlamak için özel olarak kesilmiştir.Paket içeriği 1 x Mag EZ i Phone için kılıf 12 Pro 6.1 " Siyah / Sarı (Dimi).Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorun veya sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, ve biz 12 saat içinde çözecektir.Çok teşekkürler!.

Anahtar Özellikler